Przedszkole Patryk Jonkowo

O nas

Od września 2010 r. funkcjonuje nowe przedszkole w Jonkowie. Jest to Przedszkole 'PATRYK', które mieści się w budynku Domu Katechetycznego Parafii Św. Jana Chrzciciela w Jonkowie.

 

Nasz „PATRYCZEK” jest fajniutki są w nim dwie wesołe grupki:

Malutkie Pszczółeczki oraz Duże Biedroneczki. Każda z grup ma swoje piękne i przestronne sale; Są w nich książki, lalki, misie, duży domek dla dziewczynek; Dla chłopaków tor wyścigowy, klocki, auta i motory.

W naszym „PATRYKU” nikt się nie nudzi! Jest tu nauka, zabawa oraz wielu wspaniałych ludzi. Wszyscy zgodnie bawią się, skaczą, grają, puzzle układają. Pięknie wierszyki recytują, tańczą i śpiewają. Swoich pań słuchają, a w nagrodę na wycieczki dużym autokarem wyjeżdżają bo chętnie świat poznają! Strażacy, policjanci, kucharze, bibliotekarze, … chętnie nasze zaproszenia przyjmują i mądrze swoją wiedzę i doświadczenia przedszkolakom przekazują. My tą wiedzę dobrze wykorzystamy i kolejny poziom edukacyjny zdamy. Zamiast Rodziców cudowne panie tu mamy           i nigdy nie jesteśmy sami bo ze wspaniałymi koleżankami i kolegami tutaj mile czas spędzamy! Dobre i zdrowe obiadki zjadamy. Codziennie na świeżym powietrzu przebywamy. Z różnych gier i zabaw uciechę mamy i na pogodę uwagi nie zwracamy. Czy to słońce, czy to deszcz zawsze dobry humor jest!

Z cudownymi Rodzicami na przedszkolnych imprezach i warsztatach godnie współdziałamy i przy tym wielka frajdę mamy! Przedszkole „PATRYK” to cudowny światek dla wszystkich dzieci od 2,5 –latek !!!

© Przedszkole Patryk Jonkowo, Panel administracyjny
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: REVOLWEB.pl